搜尋

הקסגון מעצימה את המציאות הדיגטילית באמצעות טכנולוגיות ניהול הנכסים החדישות ביותר בעקבות רכישת אינפור

Hexagon AB, מובילה עולמית בתחום פתרונות מציאות דיגיטלית, הכריזה לאחרונה על הסכם רכישה של עסק ניהול הנכסים של אינפור, בעלות של כ 2.75 מיליארד דולר. תנאי ההסכם כוללים העמקת מערכות היחסים המסחריות בין הקסגון לאינפור ובין הקסגון ל Koch Equity Development, שתיהן חברות בבעלות קוך תעשיות בע''מ. הקסגון מרוויחה פתרון ניהול נכסים מבוסס SaaS מהמעלה הראשונה – Infor EAM – המשמש לניטור נכסים, דיגיטיזציה של תהליכי התחזוקה, ומאפשר ללקוחות בכל תעשייה להגיע ליעילות תפעולית אופטימלאית.

ההצהרה אמרה: "פתרונות ניהול נכסים מהווים בסיס לחדשנות דיגיטלית בתעשיות מרובות נכסים, היכן שמציאויות דיגיטליות, או תאומים תפעוליים דיגיטליים, משמשים יותר ויותר לספק מקור אחד של אמת, ומצבי line-of-sight ושינוי תמידי. אלו כוללים את המצב והביצועים של נכסים קבועים – מציוד לוגיסטי ועיבודי (מכונות, משאיות, שסתומים, טורבינות ומשאבות) לתשתיות קריטיות (כבישים, מסילות, מערכות צינורות ורשתות תקשורת) עד לבניינים ומתקנים שלמים. פתרון Infor EAM מסוגל להתאים לכל סקאלה ונוח להתאמה לצורכי וורטיקאלים ספציפיים, כמו תחבורה המונית, מזון ומשקאות, ניהול מתקנים ועוד הרבה יותר.

לקוחות בתחומי ייצור, אנרגיה וכוח, מתקנים, תחבורה ועוד הרבה תחומים אחרים משתמשים בInfor EAM לניטור, מעקב, והפקת הערך המקסימלי מהנכסים שלהם, תוך הפחתת סיכונים הקשורים להשבתה ולהוצאות לא הכרחיות ולא מתוכננות. באמצעות Infor EAM לקוחות יכולים לתת לביצועים שלהם לעבוד בשבילם – לטייב תהליכים עסקיים ואסטרטגיות ניהול נכסים ולשפר יעילות ביצועית ואמינות הנכסים. יכולות המפתח של פתרון Infor EAM כוללות ניהול פקודות עבודה, אופטימיזצית ניהול מלאי, מדידה ודיווח על בטיחות ותמיכה ברגולציה, תכנון וקבלת החלטות בנוגע לנכסים, ואפליקציות משלימות במובייל. פתרון Infor EAM כולל גם יכולות APM (ניהול ביצועי נכס), מה שמאפשר אינטגרציה של מידע מהנכס בזמן אמת לניטור מצבו, ויכול גם לשלב פתרונות מיפוי ומיקום בנוסף לקלט מצלמות וחיישנים עבור מעקב וויזואליזציה של הנכס.

"Infor EAM מדורג בעקביות ע''י אנליסטים כמוביל שוק מהזן המשובח ביותר של פתרונות ניהול הנכסים ונחשב בעיני אלפי לקוחות כאחד מהפתרונות הטובים ביותר בתעשייה" אומר נשיא ומנכ''ל הקסגון אולה רולן. "ההחלטה של הקסגון לרכוש את העסק הזה הוא מימוש של משימתנו לתת למידע לעבוד כדי לאפשר התהוותן של סביבות תפעוליות אוטונומיות מחוברות שמשפרות יעילות, פרודקטיביות, איכות, ובטיחות עבור כל לקוחותינו."

"הוספת מערכת ניהול נכסים לפורטפוליו שלנו שם אותנו בעמדה ייחודית להאיץ טרנספורמציה דיגיטלית במאגר הלקוחות שלנו. ע''י אינטגרציה של יכולות ניהול הנכסים המובנות וממוקדות התעשיות של אינפור אי איי אמ עם פלטפורמות ופתרונות המציאות הדיגיטלית שלנו, אנו מסוגלים לשפר ביצועי נכסים בדרכים ש-EAM לבדו אינו מסוגל – מהעצמת predictive maintenance והפחתת שימוש באנרגיה - לתמיכה ביוזמות קיימות אחרות," המשיך רולן. "הלקוחות והשותפים של Infor EAM יכולים לצפות למעבר חלק עם סנרגיות משמעותיות שיובילו לגדילה מהירה והזדמנויות חדשות, כולל הרחבה לורטיקאלים חדשים ושווקים חדשים כמו אסיה פאסיפיק."

בהמשך, הקסגון ואינפור, מובילה עולמית בתכנת ענן עסקי מותאם לתעשיה ((CloudSuite, ייצרו שותפות אסטרטגית מורכבת מהסכמי הפצה ומכירה משותפים והזדמנויות להאצת קרוס-סלינג של פתרונות משלימים ללקוחות נפוצים בשווקים כמו תעבורה, ייצור דיסקרטי, ובטיחות הציבור.

בנוסף, מספר חברות בבעלות קוך כבר לקוחות מוערכים של פתרון Infor EAM ושל פתרונות enterprise project performance ומתקנים תעשייתיים של הקסגון. למטרת יצירת ערך נוסף עבור מחזור החיים הכולל של נכסי הייצור של חברות קוך – מעיצוב ראשוני לתפעול יום-יומי – הקסגון וקוך חתמו על מזכר הבנות של ברית אסטרטגית להרחיב את השימוש ב- Infor EAM ובפתרונות הקסגון.

פעילות Infor EAM בחברת אינפור כולל בשורותיו בערך 500 אנשי מקצוע מנוסים ברחבי העולם. Infor EAM ידווח כפתרון ארגון תעשייתי של הקסגון אך יישרת את כל עסקי הקסגון שממוקדים בורטיקלים תעשייתיים שונים עם נכסים כמו מתקני ייצור, מתקנים תעשייתיים, מכרות, חוות, ניידות אוטונומית, מבנים, תשתיות, ערים, בטחון.

GIV Soluitons שותף זהב של Infor, הינה המפיצה בישראל של INFOR EAM , ומבצעת את היישום, האינטגרציה והתמיכה הטכנית במוצר. בנוסף החברה מהווה מרכז חדשנות לפתרונות חכמים מבוססי Infor EAM.

לכתבה המלאה: https://hexagon.com/news/press-releases?page=/en/hexagon-acquire-infors-eam-business-and-form-broader-strategic-relationship-infor-and-koch

5 次查看0 則留言